List

18 Ocak 2014, Cumartesi günü Galatasaray Üniversitesi Denizcilik Kulübü tarafından düzenlenen kahvaltıya katıldım. Kulüp üyeleri ile Arnavutköy’de bir araya geldik. Ben Galatasaray Üniversitesi’nde okurken ne yazık ki bir denizcilik kulübümüz yoktu. Kulübü bırakın, okulun denizcilik eğitim yetkisi bile yoktu. Seneler geçti, eğitim yetki belgesi alındı, denizcilik kulübü kuruldu. Yani okul gerçekten denizci olmaya başladı. Hatta düzenlenen ilk Meslek Yüksekokulları Denizcilik Programları Öğrenci Çalıştayı‘na ev sahipliği bile yaptı.

Link: http://www.e-marineeducation.com/tr/galatasaray-universitesinde-i-ogrenci-calistayi-gerceklestirildi/

Kahvaltıya, değerli Hüseyin Altay Yontan arkadaşımla birlikte katıldım. Sevgili Altay, 2011 senesinde kurulan denizcilik kulübünün, kurucuları arasında yer alırken e-MarineEducation.com‘da da yönetici asistanı olarak görevini sürdürüyor.

Birlikte oldukça keyifli saatler geçirdiğimiz düşüncesindeyim. Zaman zaman ukalalığın dibine vurup başta kulüp başkanı arkadaşımız Baran Koç olmak üzere pek çok arkadaşımızın üzerine gittik. Altay için diyemem ancak herhalde bir daha beni böyle etkinliklere çağırmamaları gerektiğini anlamışlardır. 🙂

Katılımcı arkadaşlara bana katlanma nezaketi gösterdikleri ve keyifli birgün geçirmemi sağladıkları için teşekkür eder, düzenleyecek oldukları etkinliklerde başarılar dilerim.

Beni Görebilmek için Lütfen Dürbün Kullanınız

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir