List

İnternet siteleri ile aramın son derece iyi olmasına karşın Facebook, Twitter, Linked gibi sosyal paylaşım sitelerini hala doğru dürüst kullanabildiğimi söyleyemem. Facebook, yine bir derece de diğerleri benim için hiçbir anlam ifade etmiyor.

Efendim, Facebook’tan bana mesaj atıyorlarmış, ben de lütfedip cevap vermiyormuşum. Kardeşim kalk o zaman telefon aç, e-posta gönder, dumanla haberleş, güvercin sal… Ben Facebook’a girip bakmak zorunda mıyım? Kaldı ki benim cevap vermeme hakkım da yok mu?

Açıkça söylüyorum, ben Facebook’u sadece e-MarineEducation.com gönderilerini paylaşmak için kullanıyorum. Onun haricinde benim için hiçbir anlam ifade etmiyor. Aylardır bir kişiyi kalkıp da eklemedim; sadece gelen ekleme taleplerini kabul ettim. En son baktığımda 1400‘e yaklaşan bir arkadaş listem olmuştu. Liste kabarık olunca da günlük mesaj gönderen sayısı oldukça fazla oluyor, takip edemiyorum. Önemli bir şey ise, lütfen bana e-posta gönderin. Yok illa Facebook’tan yazıcam diyorsanız, görmediğimde de şikayet etmeyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.