List

Blog’umu takip edenler bilir. Yakın Doğu Üniversitesi‘ne dünden beri e-posta gönderemiyorum. Daha doğrusu ben gönderiyorum ama onların sunucusu almıyor.

Link: https://aybarsoruc.com/sorulari-yazdik-ama-gonderemedik/

Dedim bu böyle olmayacak; tercih dönemi yaklaşıyor. Bare telefonla arayayım. Ben dedim böyle demesine de İstanbul Temsilciliği‘nin o telefonu her ne hikmetse devamlı meşgul çalıyor. Sanki bana inat olsun diye telefonu açık bırakıyorlar. Telefonla da ulaşamayınca iyice panik oldum. E-postamın alınmamasına ne sebep olabilir diyip gelen hata kodlarını inceledim ve e-postayı bir de eksiz göndermeyi denedim. Sonunda e-postam ulaştı. Meğer hata almama sebep, e-postamın ekinde 8.5MB büyüklüğündeki dosyamın bulunmasıymış.

20.000 kişinin öğrenim görmekte olduğu koskoca bir üniversitenin temsilciliğine telefonla ulaşamıyorum. Mail sunucuları ise ekli e-posta alımını kabul etmiyor. Şeytan diyor ki e-MarineEducation.com ‘da ve Mavi Eğitim‘de bu yaşadıklarını yayınla. Nasılsa kendi öğretim elemanları arasında da siteye üye olanlar var. Belki bu sorunun haber olması sonucunda bir çözüm üretmeye çalışırlar.

Not: Ben e-postayı gönderdim göndermesine de bakalım ne kadar sürede yanıt gelecek. Daha önce sitelerinde bulunan form üzerinden mesaj gönderdiğimde bir (1) ay sonra Öğrenci Bilgilendirme Merkezi‘nden geri dönüş yapmışlardı. Dilerim bu sefer de beni bir (1) ay beklemek durumunda bırakmazlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.